Nastavte si svoj motocykel podľa svojich predstáv

Sme autorizovaným distribútorom produktov značiek FTECU a ERMAX na Slovensku.
  Spoločnosť FTECU Inc, je hlavným dodávateľom a poskytovateľom softvérovej podpory motocyklových závodov Moto America. 
Spoločnosť ERMAX je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom motocyklových dielov a doplnkov.
Prichádzame  s ponukou modernej technológie s ktorou si môžete nastaviť, vyladiť, odblokovať svoj motocykel sám, bez cudzej pomoci. V našej širokej ponuke nájdete tiež produkty, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad.

Vysokovýkonné ladenie riadiacich jednotiek je teraz vlastnou službou. Naše produkty Vám umožnia vykonať rôzne nastavenia dostupné v sériovej riadiacej jednotke, ktorá sa nachádza v motocykloch so vstrekovaním paliva. Už nemusíte posielať riadiace jednotky iným spoločnostiam, aby ste získali všetky výhody doladenie a odblokovania. Na rozdiel od súčasného prepisovania dát si tento systém a naše aktualizácie zachovávajú prístup k diagnostike výrobcu. Táto technológia bola doteraz vyhradená iba pre továrenských pilotov. Pomocou tohto softvéru môžete odstrániť továrenské obmedzenia zavedené za účelom splnenia prísnych noriem pre motorové vozidlá.

 Tento systém vylučuje potrebu ďalších prídavných skriniek a modulov, čo znamená, že vo svojej vlastnej garáži si môžete efektívne vyladiť motocykel. Jednoduchou inštaláciou Plug and Play môžete mať výkon, nastavenia palivových máp, odblokovanie limitu maximálnej rýchlosti a mnoho ďalších podľa svojich predstáv. Naše produkty Vám umožnia napojiť sa priamo do riadiacej jednotky doma, na ceste, závodnom okruhu, alebo kdekoľvek inde.


Je potrebné nastavenie riadiacej jednotky?

Všetky motocykle sú od výrobcu nastavené univerzálne ,s malými odchýlkami v závislosti pre ktorú krajinu je výrobok určený , to znamená, aby vyhovovali všetkým normám. Ponúkame Vám množstvo nastavení ktoré pomôžu vášmu stroju "dýchať" oveľa ľahšie. Pre motocykle je v ponuke veľa výfukov a celých výfukových systémov bez katalyzátora. Po inštalácii je nutné naladenie riadiacej jednotky, pre nastavenie správnej zmesi paliva. Rovnako to platí po inštalácii značkových športových filtrov.  Mávate niekedy pocit, že Vaša motorka pri určitých otáčkach má slabší , alebo príliš veľký výkon? To všetko si môžete nastaviť a doladiť.

Jazda na závodnom okruhu

Pre závodné okruhy ponúkame zakúpenie licencie Race Team Package Pro vo forme aktivačnej karty .  Tento systém je určený pre použitie výrobkov  Yamaha R1 a R6 a bol vyvinutý pre rok 2015 triedy Superstock MotoAmerica.  Je navrhnutý tak, aby konkuroval systémom Superbike. - Tento balík vám umožňuje prístup ku všetkým  najnovším stratégiám podpory pre jazdcov vyvinutý pomocou najlepších jazdcov v triede Superstock 1000 od spoločnosti Moto America. - Vďaka tomuto systému bude váš motocykel oveľa výkonnejšší ako továrenský motocykel pri zachovaní kompatibility káblových zväzkov. Zahŕňa poznámky k softvéru od vývojárov, ktoré popisujú, ako čo najlepšie využiť množstvo máp a funkcií. 

Montáž systému Active tune AFR

Systém Activ Tune - monitoruje palivovú zmes a vykonáva rýchle a konzistentné zmeny mixovania vzduchu a paliva. Náš prelomový systém nahradí zásobný senzor O2 patentovaným regulátorom lambda FT a najnovšou generáciou senzora Bosch LSU 4.9. Použitie širokopásmovej lambda sondy pre monitorovanie zmesi paliva, sa stáva silným nástrojom pre bezchybné naladenie a kontrolu za prevádzky.

POWER COMMANDER

Ak máte nainštalovaný POWER COMMANDER neprídete o vaše nastavenia. Vieme preprogramovať riadiacu jednotku s rovnakým nastavením aké je u jednotky Power Commander. Samozrejme je podmienkou vyčítanie nastavenia z jednotky Power Commander, prípadne ignition modulu.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať .